دانلود فیلم عطر شیرین عطر تلخ, تماشای آنلاین فیلم عطر شیرین عطر تلخ,
فیلم اینفو » فیلم » عطر شیرین، عطر تلخ

عطر شیرین، عطر تلخ

کارگردان: ناصر محمدی
[ امتیاز 3 براساس 1 نظر ]

خلاصه داستان: زندگی شیرین است، با عشق شیرین‌تر! یک سو معجزه عشق و دیگر سو…

بازیگران

بهاره افشاری، دانیال عبادی، روناک پوریادگار، پرویز تاییدی، پوراندخت مهیمن، شراره دولت‌آبادی

عوامل

تهیه کننده: ناصر محمدی – نویسنده: – مدیر تصویربرداری: علی محمدزاده – صدابرداری: اسحاق خانزادی – موسیقی: مجتبی تیموری – صداگذاری: بابک شکیبا – مدیر تولید: شادی افشار
دانلود سریال جیران در فیلم اینفو دانلود سریال حرفه‌ای در فیلم اینفو دانلود سریال نیسان آبی در فیلم اینفو دانلود برنامه شب آهنگی در فیلم اینفو دانلود سریال خاتون در فیلم اینفو دانلود رئالیتی شو جوکر در فیلم اینفو دانلود سریال جزیره در فیلم اینفو دانلود برنامه یازده در فیلم اینفو دانلود سریال خسوف در فیلم اینفو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر اطلاعات یا لینک‌های این صفحه نادرست یا ناقص است، لطفا به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح کنیم. از همراهی و مشارکت شما برای ارائه‌ی اطلاعاتِ درست به کاربرانِ فیلم اینفو سپاسگزاریم.

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، همراه شماست. هر فیلمی که در سینماها اکران شود و یا هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)