اصغر فرهادی داور جشنواره کن 2022 شد

اصغر فرهادی داور جشنواره کن 2022 شد

با اعلام رسمی هفتاد و پنجمین دوره از فسیتوال کن، اصغر فرهادی، کارگردان بین‌المللی کشورمان، به عنوان یکی از داوران بخش رقابتی اصلی جشنواره فیلم کن انتخاب شد. اصغر فرهادی سال گذشته با فیلم قهرمان موفق به کسب جایزه بزرگ هیات داوران از جشنواره کن شده بود.

وینسنت لیندون (بازیگر فرانسوی) به عنوان رئیس هیئت داوران، ربکا هال (بازیگر و کارگردان انگلیسی آمریکایی)، دیپیکا پادوکونه (بازیگر هندی)، نومی راپیس (بازیگر سوئدی)، جاسمین ترینکا (بازیگر و کارگردان ایتالیایی)، لج لی (کارگردان و فیلمنامه نویس فرانسوی)، جف نیکولز (کارگردان آمریکایی) و جواکیم تریر (کارگردان نروژی) در کنار فرهادی این دوره از فستیوال را داوری خواهند کرد.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن از 17 تا 28 می (27 اردیبهشت تا 7 خرداد ماه) به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

اصغر فرهادی داور جشنواره کن 2022 شد

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)