همکاری دوباره هوتن شکیبا و پژمان جمشیدی با سروش صحت

همکاری دوباره هوتن شکیبا و پژمان جمشیدی با سروش صحت

سروش صحت مدتی است که درگیر ساخت تازه‌ترین سریال خود با نام «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» است. طبق خبر منتشر شده در فیلم نیوز، سروش صحت این سریال را با حضور علی مصفا، کاظم سیاحی، وحید آقاپور و قدرت الله ایزدی معروف به آقا رشید کلید زده که در ادامه بازیگران دیگری هم به سریال اضافه شدند که مهمترین‌شان پژمان جمشیدی و هوتن شکیبا هستند.

پژمان جمشیدی کارش را به شکل حرفه‌ای با سروش صحت و بازی در سریال «پژمان» شروع کرد و بعد از آن هم در فیلم سینمایی «جهان با من برقص» با او همکاری کرد.

هوتن شکیبا هم با بازی در سه فصل سریال «لیسانسه ها» کار با این کارگردان را تجربه کرد. سریال جدید سروش صحت حال و هوای همیشگی کارهای او را دارد و براساس فیلمنامه مشترکی از خودش و ایمان صفایی جلوی دوربین رفته است.

[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

همکاری دوباره هوتن شکیبا و پژمان جمشیدی با سروش صحت

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)