آغاز اکران فیلم هناس + پوستر فیلم

آغاز اکران فیلم هناس + پوستر فیلم

فیلم هناس از 18 خرداد اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند. این فیلم روایت‌گر آخرین روزهای زندگی دانشمند شهید ایرانی، داریوش رضایی‌نژاد از زاویه دید شهره پیرانی، همسر وی است.

«هناس» که دومین ساخته حسین دارابی پس از فیلم سینمایی «مصلحت» است، محصول سازمان سینمایی سوره است که برای نخستین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد.

مریلا زارعی در نقش شهره پیرانی و بهروز شعيبی در نقش داریوش رضایی‌نژاد دو بازیگر اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند. وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی و کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) با هنرمندی سیاوش طهمورث سایر بازیگران «هناس» هستند.

کارگردان: حسین دارابی
تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه
مجری طرح: کامران حجازی
نویسندگان: احسان ثقفی، مهدیه عین‌الهی
طراح پوستر: محمد روح الامین

پوستر فیلم هناس
[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

آغاز اکران فیلم هناس + پوستر فیلم

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)