دانلود فیلم الا و جادوگر کوچک Ella and the Little Sorcerer 2021

الا و جادوگر کوچک

[کل: 1 میانگین: 3]
فیلم Ella and the Little Sorcerer به کارگردانی Alice Blehart، سال 2021 و در ژانر انیمیشن، فانتزی و ماجراجویی تولید شده است.

خلاصه داستان

هنگامی که شاهزاده الکس در بدن یک موش به دام می‌افتد، الا و دوستانش راهی سفری می‌شوند تا مواد معجون جادویی را پیدا کنند که می‌تواند او را تغییر دهد. در تلاشی که خود سرنوشت را آزمایش می‌کند، آنها متوجه می‌شوند که دوستی قوی‌ترین درمان است…

بازیگران

Ashley Bornancin، Tony Azzolino، Geri Courtney-Austein

دانلود فیلم الا و جادوگر کوچک

  • اینترنت مصرفی برای دانلود رایگان تمام بها و برای خرید و دانلود نیم بها محاسبه می‌شود.
  • لینک‌های دانلود رایگان فیلم و سریال فقط برای کاربران داخل ایران قابل استفاده است.

دانلود رایگان (دوبله فارسی)

دانلود رایگان (زیرنویس فارسی)

خرید و دانلود (دوبله فارسی)

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

الا و جادوگر کوچک

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)