اکران بی صدا حلزون از 25 خرداد

اکران بی صدا حلزون از 25 خرداد

فیلم بی صدا حلزون 25 خرداد ماه به سرگروهی پردیس مگامال اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد کرد.

بی صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین کارگردانی فیلم اول شد و به دلیل سوژه خاص اجتماعی آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

گروه بازیگران اصلی فیلم را هانیه توسلی، مهران احمدی، پدرام شریفی و محسن کیایی با حضور علیرضا جلالی‌تبار و بهنوش بختیاری تشکیل می‌دهند.

بی صدا حلزون به قصه‌ای‌ عاشقانه درباره یک رابطه تابوشکن می‌پردازد.

مدیر تبلیغات این فیلم حمید اسحاقی است و مدیریت رسانه‌ای آن را فرنوش آباء به عهده دارد. پخش‌کننده بی‌صدا حلزون، موسسه هدایت فیلم است.

عکس: مریم مجد

[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

اکران بی صدا حلزون از 25 خرداد

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)