سریال جناب عالی در تلوبیون پلاس

سریال جناب عالی در تلوبیون پلاس

سریال «جنابِ عالی» از ۱۴ فروردین روزهای فرد در تلوبیون‌پلاس

‌سریال جناب عالی به تهیه‌کنندگی مصطفی رضوانی و کارگرانی عادل تبریزی، به عنوان اثر نمایشی اختصاصی تلوبیون پلاس، از چهاردهم فروردین ماه از طریق این سامانه بصورت رایگان عرضه خواهد شد.‌

پخش سریال «جناب عالی» بصورت سه روز در هفته و در روزهای فرد خواهد بود. نخستین قسمت این سریال یکشنبه ۱۴ فروردین بدون اشتراک در اختیار کاربران تلوبیون قرار می‌گیرد.‌

مجموعه طنز سیاسی- اجتماعی «جنابِ عالی» با بازی امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، میرطاهر مظلومی، مهوش وقاری، گیتی معینی، رضا بنفشه‌خواه و با حضور بیتا سحرخیز و هنرمندی منوچهر آذری و… توسط عادل تبریزی و رویا خسرونجدی در ۱۳ قسمت به نگارش درآمده است.

[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

سریال جناب عالی در تلوبیون پلاس

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)