دانلود فیلم نام مرده

نام مرده

[کل: 1 میانگین: 3]
فیلم نام مرده به کارگردانی حسین میرزامحمدی، سال 1398 و در ژانر فیلم کوتاه تولید شده است.

خلاصه داستان

سعید در یکی از مراکز نگهداری از کودکان کارتن‌خواب بهزیستی، خودکشی می‌کند. انگشت اتهام به سمت گروه فیلمبرداری می‌رود که یک ماه قبل از حادثه در همان مرکز مشغول ساخت فیلم بودند، و سعید هم در آن بازی می‌کرد…

بازیگران

شیرین اسماعیلی، تینو صالحی، محمدصادق ملک، علیرضا زارع، محمد فرهادی، علیرضا حکیم، امید سلمانی، مهدی مردمی، ایلیا قندهاری

عوامل

تهیه کننده: حسین میرزامحمدی – نویسنده: ، – مدیر تصویربرداری: مهران ممدوح – صدابرداری: مهدی صالح کرمانی – تدوین: فرید حسینی – موسیقی: بصیر فقیه‌نصیری – طراحی و ترکیب صدا: محمدمهدی جواهری‌زاده – طراح صحنه و لباس: حمید شهرانلو – طراح چهره‌پردازی: پریا روشن – دستیار اول کارگردان: عاطفه رحمانی – مدیر تولید: مهرداد خانی

دانلود فیلم نام مرده

  • اینترنت مصرفی برای خرید و دانلود قانونی نیم بها محاسبه می‌شود.
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

نام مرده

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)