فصل هفتم آخرین فصل جوکر است

فصل هفتم آخرین فصل جوکر است

مجموعه نمایشی «جوکر» که از شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ با پخش اولین قسمت از فصل اول خود در پلتفرم فیلمو با مخاطبان همراه شد، حالا با گذشت ۶ ماه از انتشار این رئالیتی‌شو فردا دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ آخرین قسمت از فینال اول یا همان فصل ششم «جوکر» پخش می‌شود تا تکلیف نخندترین عضو این فصل هم مشخص شود.

یکی از تفاوت‌هایی که فینال این مجموعه با پنج فصل اول خود داشت، اضافه شدن شخصیت جوکر به بازی است، فردی که بدون اطلاع باقی شرکت کننده‌ها با انتخاب سیامک انصاری مجری مجموعه اجازه دارد تا پایان زمان بندی برنامه در اتاق باشد، بخندد و به هیچ وجه حذف نشود.

قرار است پس از این فصل، آخرین فصل «جوکر» که با حضور فینالیست‌ها و بهترین‌های این برنامه آماده شده است، در پنج قسمت پخش شود تا پرونده این برنامه احسان علیخانی هم پیش از آغاز ماه محرم و صفر بسته شود.

البته پس از پخش کامل هفت فصل از «جوکر» قرار است مستندی سه قسمتی از روند تولید این مجموعه، ناگفته‌های عوامل آن مانند احسان علیخانی، سیامک انصاری و ایمان قیاسی و گفتگو با ۴۰ شرکت کننده‌ این رئالیتی‌شو برای مخاطبان پخش شود.

این مستند سه قسمتی که شامل سوالات مخاطبان درباره دلیل انتخاب این سوژه برای برنامه‌سازی توسط احسان علیخانی، دلیل همکاری با شبکه نمایش خانگی، خاطره‌ها و بهترین اتفاق‌ها و داستان‌های جالب توجه شرکت کننده‌ها است که حدودا پس از عید قربان و عید غدیر به مخاطبان عرضه می‌شود.

مجموعه نمایشی «جوکر» که آخرین قسمت‌های خود را سپری می‌کند به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی تولید شده است.

منبع: خبرگزاری صبا

[کل: 1 میانگین: 3]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

فصل هفتم آخرین فصل جوکر است

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)