دانلود فیلم آستریکس و اوبلیکس کاخ خدایان Asterix and Obelix: Mansion of the Gods 2014

آستریکس و اوبلیکس: کاخ خدایان

[کل: 1 میانگین: 3]
فیلم Asterix and Obelix: Mansion of the Gods به کارگردانی Louis Clichy و Alexandre Astier، سال 2014 و در ژانر انیمیشن، کمدی و ماجراجویی تولید شده است.

خلاصه داستان

سپاهیان زورگو و احمق روم به فرانسه حمله می‌کنند و طی این حمله فرانسه شکست می‌خورد و تمامی مناطق آن اشغال می‌شود، به غیر از یک روستا که در آن جادوگری زندگی می‌کند که اکسیر او باعث قدرتمندی افراد آنجا شده است. آستریکس و اوبلیکس نیز در آن دهکده زندگی می‌کنند…

صداپیشه‌ها

Roger Carel، Lorànt Deutsch، Laurent Lafitte، Alexandre Astier، Alain Chabat

دانلود فیلم آستریکس و اوبلیکس: کاخ خدایان

  • اینترنت مصرفی برای دانلود رایگان تمام بها و برای خرید و دانلود نیم بها محاسبه می‌شود.
  • لینک‌های دانلود رایگان فیلم و سریال فقط برای کاربران داخل ایران قابل استفاده است.

دانلود رایگان (دوبله فارسی)

خرید و دانلود (دوبله فارسی)

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

آستریکس و اوبلیکس: کاخ خدایان

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)