مجتبی پیرزاده بازیگر مترجم شد

مجتبی پیرزاده بازیگر مترجم شد

‌‎مجتبی پیرزاده در اولین تجربه جدی خود در شبکه نمایش خانگی، جلوی دوربین بهرام توکلی رفت. این بازیگر که این روزها فیلم سینمایی«تومان» را در پردیس نماوا دارد، پیش از این در فیلم سینمایی«فروشنده» نیز بازی کرده است.

سعید ملکان تهیه‌کنندگی مترجم و بهرام توکلی کارگردانی آن را برعهده دارد. فیلم‌های سینمایی «روز صفر»، «غلامرضا تختی»، «تنگه ابوقریب»، «آسمان زرد کم‌ عمق»، و «این‌جا بدون من» نتیجه همکاری بین سعید ملکان و بهرام توکلی بوده است.

‌‎داستان سریال مترجم درباره‌ی یک مترجم جوان است که در شغلش مسیرهای تازه‌ای کشف می‌کند. رفتن در این مسیرهای پرپیچ‌وخم باعث می‌شود تا او به رازی خانوادگی پی ببرد که بر زندگی و آینده‌ خود و خانواده‌اش سایه می‌اندازد؛ سایه‌ای که می‌تواند آرامش یک شهر را تهدید کند!

اسامی دیگر بازیگران در خبرهای بعدی اعلام خواهد شد. همچنین زمان پخش دقیق این سریال به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزارش نادرستی

اگر در اطلاعات این صفحه نادرستی مشاهده کردید، و یا لینک‌ها مشکلی دارند، در متن پیام برای ما بنویسید تا در اولین فرصت بررسی و در صورت نیاز اصلاح شود. از همراهی و مشارکت شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

مجتبی پیرزاده بازیگر مترجم شد

فیلم اینفو، با هدف تشکیل بانک اطلاعات جامعی از فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همراه شماست. هر فیلم یا سریالی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شود، اطلاعات آن به همراه لینک‌های مرتبط در فیلم اینفو قرار می‌گیرد. تمام لینک‌ها {حتی دانلود رایگان} قانونی، متعلق به منابع معتبر و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان آثار هستند. با دانلود و تماشای قانونی فیلم و سریال ایرانی، علاوه بر رعایت اصول شرعی و اخلاقی و انسانی، از سینما و شبکه نمایش خانگی حمایت کنیم.

توجه داشته باشید که استفاده از این وبسایت به منزله‌ی پذیرش شرایط و قوانین استفاده از فیلم اینفو می‌باشد. (مطالعه‌ی شرایط و قوانین)